joomla templates top joomla templates template joomla

Gaz w Szkole na Rządzu. 20 uczniów przewiezionych do Szpitala w tym pięcioro z objawami skórnymi. Ewakuacja liceum i Szkoły Podstawowej

R.Ż/eSerwis.info; fot/video: Agencje/eReporter24.pl.

Ewakuacja IV Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Podstawowej nr 20 na Rządzu. Powodem rozpylony w trzech miejscach Gaz. 20 uczniów przewieziono do szpitala.

Do ewakuacja Szkoły Podstawowe nr 20 i Liceum Ogólnokształcącego na Rządzu doszło w środę około godziny 12. Powodem ewakuacji było rozpylenie gazu w szkole przez nieznanego sprawcę lub sprawców. Jak wynika z informacji do rozpylenia mogło dojść nawet w trzech miejscach. 
 
 
 
- „Na terenie szkoły rozpylono jakoś nieznaną substancję prawdopodobnie gaz pieprzowy. Sztab kryzysowy podjął decyzję aby ewakuować budynek. Nie było bezpośredniego zagrożenia życia” – poinformowała dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego Beata Sikorska.  
 
 
5 osób bezpośrednio po zdarzeniu z pokrzywką na klatce piersiowej i odruchami kaszlu przewieziono do szpitala. Łącznie jednak ponad 20 dzieci miało być przewiezionych na badania. 
 

Łącznie 946 osób uczniów i pracowników zostało ewakuowanych ze szkoły. Osoby te już nie powróciły do nauki i pracy. Szkoła została przewietrzona, a na miejscu policja stara się ustalić sprawców rozpylenia gazu. Trwają przesłuchania świadków, działa na miejscu sztab kryzysowy. 
 
 
 

Komentarze  

0 # Sonja 2018-04-21 18:16
Have you examined multiple products of ours in the previous?


Feel free to surf to my web site amazon gift card code list: https://majorfunupdates.page4.me/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować