joomla templates top joomla templates template joomla

Groźnie wyglądające zdarzenie drogowe w Białochowie. Kierujący i pasażer zostali przetransportowani do szpitali

info: Policja/KMP Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
W niedzielę doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący i pasażer zostali przetransportowani do szpitali. Śledczy wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia.

W niedzielę (30.05.2021) przed godziną 12:00 policjanci zostali zaalarmowani o wypadku drogowym do którego doszło w miejscowości Białochowo gmina Rogóźno na drodze krajowej numer 55.
 
 
Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że 31-letni grudziądzanin i jego 34-letni pasażer poruszali się oplem astrą. Podczas wykonywania manewru wyprzedzania, na skutek niedostosowania prędkości do warunków ruchu, kierujący stracił panowanie nad pojazdem uderzając najpierw w barierę energochłonną, następnie w drzewo, po czym spadł do parowu. Uszkodzenia pojazdu były na tyle duże, że potrzebna była pomoc strażaków w celu wydostania poszkodowanych na zewnątrz. Oboje mężczyźni trafili pod opiekę medyków, a następnie zostali przetransportowani do pobliskich szpitali.
 
 
Policjanci pracowali na miejscu przez kilkadziesiąt minut, ruch odbywał się wahadłowo. Mundurowi podczas prowadzenia czynności zebrali materiał dowodowy. Teraz na jego podstawie śledczy będą ustalać wszystkie okoliczności.