joomla templates top joomla templates template joomla

Grudziądzcy policjanci aż 14-krotnie interweniowali w miniony weekend przy zaistniałych kolizjach. Na trasie Grudziądz-Łasin w niedzielę doszło aż do 4 kolizji

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Bardzo pracowity weekend mają za sobą policjanci z grudziądzkiej drogówki. Od soboty do niedzieli na terenie powiatu grudziądzkiego doszło aż do 14 kolizji drogowych. W większości przypadków powodem było niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze.
 
 
W miniony weekend (11-12 maja) policjanci grudziądzkiego garnizonu aż 14-krotnie interweniowali na terenie naszego powiatu w związku z zaistniałymi w tych dniach kolizjami drogowymi. Na szczęście nie doszło do żadnego wypadku drogowego. 
 
 
Najwięcej pracy policjanci mieli na Drodze Krajowej nr 16 na trasie Grudziądz-Łasin. Na jej 18 i 19 kilometrze doszło w niedzielę aż do 4 kolizji. We wszystkich przypadkach mundurowi stwierdzili, że kierujący pojazdami nie dostosowali swojej prędkości do warunków panujących na drodze.
 
Policjanci apelują o ostrożną i zgodną z przepisami jazdę. Pamiętajmy, że na mokrej nawierzchni droga hamowania pojazdem jest dłuższa niż normalnie.