joomla templates top joomla templates template joomla

Grudziądzcy policjanci ponownie wśród najlepszych. W Wojewódzkich Eliminacjach Zawodów Ratowników Policyjnych dzielnicowi z I Rewiru Dzielnicowych z Grudziądza stanęli na podium

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W Bydgoszczy odbyły się Wojewódzkie Eliminacje do VII Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych. W zawodach udział wzięło 17 dwuosobowych patroli z całego województwa. II miejsce zajęli dzielnicowi z Komendy Miejskiej w Grudziądzu.
 
 
W środę w Bydgoszczy odbyły się Wojewódzkie Eliminacje do VII Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych. Zawody składały się z dwóch etapów: części teoretycznej – test wiedzy zawierający 30 pytań z zakresu ratownictwa medycznego oraz części praktycznej - scenki, podczas której należało udzielić pomocy osobie, u której stwierdzono nagłe zatrzymanie krążenia. 
 
 
Spośród 17 dwuosobowych drużyn z całego województwa najlepsi okazali się reprezentanci KMP w Bydgoszczy. Tuż za nimi uplasowali się dzielnicowi z I Rewiru Dzielnicowych naszej komendy- asp. Szymon Nowicki oraz sierż. Marcin Kowalewski. Podium zamknęli nasi koledzy z Oddziałów Prewencji Policji w Bydgoszczy.
 
Gratulacje naszym laureatom złożył osobiście komendant naszej jednostki insp. Dariusz Knoff.