joomla templates top joomla templates template joomla

Grudziądzka policja złapała fałszywego taksówkarza? Miał znaczące braki w dokumentach, nie posiadał stosownych zezwoleń na prowadzenie działalności taksówkarskie. Stan pojazdu budził zastrzeże

info: Policja/KMP Grudziądz; fot: pixabay.com włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Kontrola drogowa TAXI prowadzona przez grudziądzką „drogówkę” wykazała znaczące braki w wymaganych dokumentach. Okazało się, że kierowca nie posiada stosownych zezwoleń na prowadzenie działalności taksówkarskiej i nie tylko. Sprawę „badają” grudziądzcy śledczy.

Wczoraj tuż po godzinie 19:00 na ulicy Aleja 23 stycznia w Grudziądzu funkcjonariusze podjęli do kontroli drogowej 45-letniego kierującego osobowym volkswagenem oznaczonym jako TAXI.
 
 
Podczas kontroli mężczyzna nie okazał prawa jazdy jak również licencji na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób taksówką. Nie posiadał również świadectwa legalizacji taksometru.
 
To nie koniec „grzeszków”. Mundurowi stwierdzili ponadto braki w obowiązkowym wyposażeniu i niewłaściwy stan techniczny pojazdu.
 
Teraz całą sprawą zajmują się grudziądzcy śledczy. Za popełnione wykroczenia mężczyźnie grozi grzywna. Sąd może również orzec zakaz prowadzenia pojazdów.