joomla templates top joomla templates template joomla

Hodował "kwiatek" w domu, trafił do aresztu. Grudziądzcy policjanci, w jednym z mieszkań na terenie Grudziądza, ujawnili krzak konopi

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
W środę grudziądzcy policjanci, w jednym z mieszkań na terenie Grudziądza, ujawnili krzak konopi. Do sprawy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Grudziądza. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
 
W środę 16 września grudziądzcy mundurowi ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Grudziądza może znajdować się plantacja konopi indyjskiej. Policjanci udali się pod wskazany adres w celu potwierdzenia tej informacji. Do czynności użyli również policyjnego psa, wyszkolonego do wyszukiwania narkotyków.
 
 
Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze ujawnili sporej wielkości krzak konopi, który został zabezpieczony. Po użyciu testera na narkotyki potwierdzili, że zabezpieczona roślina posiada THC. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie.
 
Dzisiaj stróże prawa przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.