joomla templates top joomla templates template joomla

Jak można zgubić rower? Okazuje się, że można, to już kolejny taki przypadek w ostatnim czasie. Straż miejska zabezpieczyła mienie i czeka na zgłoszenia

info: Straż Miejska, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Kolejny w ostatnim czasie rower trafił jako zguba do Komendy Straży Miejskiej. To drugi taki przypadek w ostatnich dniach. Zagubiony telefon znalazł już właściciela.
 
 
Tym razem rower został znaleziony w środę, 23 października, około godziny 11.30 na terenie Szkoły Podstawowej nr 17 przy al. 23 Stycznia 30. Tak jak w poprzednim przypadku, Straż Miejska prosi o osobiste stawienie się w siedzibie przy ulicy Piłsudskiego 51 celem weryfikacji.
 
 
Przy tej okazji informujemy, że zagubiony w ostatnich dniach telefon komórkowy (szerzej pisaliśmy tutaj) znalazł już swojego właściciela. I przypominamy: jeśli mieszkańcy znajdą jaką rzecz, swoje kroki powinni kierować do Biura Rzeczy Znalezionych.
 
Mieści się ono w budynku Urzędu Miejskiego przy ulicy Ratuszowej 1. Czynne jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 7.30-15.00 oraz w piątki w godzinach 7.30-12.30.