joomla templates top joomla templates template joomla

Jak stracić prawo jazdy to najlepiej na Peszkowskiego w Grudziądzu. Nie ma tygodnia, aby kilku kierowców nie udało się na "urlop"

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci patrolujący obwodnicę miasta Grudziądza niepoznakowanym bmw z videorejestratorem zatrzymali kierowcę audi, który pędził w obszarze zabudowanym 135 km/h. Prowadzący samochód 49-letni mężczyzna został ukarany mandatem i otrzymał 10 punktów karnych. Nieodpowiedzialny kierowca stracił także prawo jazdy, gdyż odebrali mu je funkcjonariusze. Teraz przez okres trzech miesięcy sprawca wykroczenia nie będzie mógł siadać za kierownicą.
 
 
We wtorek 5 marca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego nadzorowali ruch na obwodnicach miasta Grudziądza z wykorzystaniem nieoznakowanego pojazdu bmw z videorejestratorem.  Po godzinie 15.00 na ul. Peszkowskiego mundurowi zauważyli zbyt szybko jadące audi. Funkcjonariusze dokonali pomiaru prędkości jazdy tego pojazdu. 
 
 
Policyjny videorejestrator wskazał, że auto pędziło z prędkością 135 km/h w miejscu, gdzie można najwyżej 80 km/h. Policjanci natychmiast przerwali szybko jazdę zatrzymując samochód do kontroli. Okazało się, że pojazdem kierował 49-letni mieszkaniec Grudziądza. Mundurowi za przekroczenie prędkości o 55 km/h wypisali mężczyźnie mandat i nałożyli 10 punktów karnych. 
 
Największą jednak dolegliwością było dla nierozważnego kierowcy zatrzymanie prawa jazdy, gdyż przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h miało miejsce w obszarze zabudowanym. Informacja o popełnionym przewinieniu trafi teraz do właściwego starosty, który wyda decyzję administracyjna o zatrzymaniu dokumentu na okres 3 miesięcy.
 
 
Nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych, dlatego policjanci z Grudziądza zapowiadają, że będą intensywnie „hamować piratów”.