joomla templates top joomla templates template joomla

Jeździł nieskrępowany autem po Grudziądzu. Miał cztery sądowe zakazy kierowania pojazdami, w tym dwa dożywotnie. Kolejny raz zajmie się nim sąd

info: Policja/KMP Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Nie ma dnia by policjanci z grupy Speed nie wyjechali na ulice Grudziądza i drogi powiatu. Wszystko po to, by eliminować z ruchu "piratów drogowych", którzy lekceważą obowiązujące przepisy. Tak było i w tym tygodniu. Mundurowi zatrzymali trzech kierowców, którzy z różnych powodów nie powinni wsiadać za kierownicę.

Od początku powołania grupy Speed policjanci mają mnóstwo pracy z niezdyscyplinowanymi kierowcami na ulicach naszego miasta. W tym tygodniu doszło do zatrzymania już trzech kierowców, którzy popełnili przestępstwa drogowe.
 
 
W poniedziałek 16 listopada mundurowi zatrzymali 63-letniego mieszkańca Grudziądza, który na ulicy Groblowej kierował dostawczym vw transporterem mając blisko 0,9 promila alkoholu w organizmie.
 
Następnego dnia 17 listopada na ul. Włodka policjanci zatrzymali 61-letniego mieszkańca Grudziądza, który kierował motorowerem mając w organizmie 0,7 promila alkoholu, wczoraj 18 listopada zaś na ul. Chełmińskiej wpadł 52-latek, który wsiadł za kierownicę opla zafiry pomimo czterech sądowych zakazów kierowania pojazdami, w tym dwóch dożywotnio.
 
Postępowanie wszystkich kierowców oceni Sąd Rejonowy w Grudziądzu.