joomla templates top joomla templates template joomla

Miał przy sobie broń palna z ostrą amunicją, nóż, broń teleskopową i kominiarkę. Kiedy policja chciał go wylegitymować zaczął stawiać opór. Zatrzymano mieszkańca powiatu grudziądzkiego

info: Policja, Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Funkcjonariusz wydziału kryminalnego w Wąbrzeźnie zwrócił uwagę na podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Kiedy funkcjonariusz chciał wylegitymować 40-latka, mieszkańca powiatu grudziądzkiego, ten zaczął stawiać opór. Jak okazało się później, miał ku temu poważne powody.
 
 
W ubiegłym tygodniu, policjant wydziału krymialnego w Wąbrzeźnie zwrócił uwagę na mężczyznę, znanego już policji ze swojej kryminalnej przeszłości. Funkcjonariusz postanowił go wylegitymować i dokonać kontroli osobistej.
 
 
Nie bez powodu mieszkaniec powiatu grudziądzkiego chciał za wszelką cenę uniknąć tego. Policjanci ujawnili przy nim nóż oraz broń palną z magazynkiem i ostrą amunicją. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.
 
W trakcie przeszukania jego mieszkania znaleziono kolejne sztuki amunicji, pałkę teleskopową oraz kominiarkę.
 
Na wniosek prokuratora mężczyzna objęty został dozorem policji, otrzymał również zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe w kwocie 40 000 zł.
 
Za nielegalne posiadanie broni grozi mu do 8 lat więzienia.