joomla templates top joomla templates template joomla

Wydała go kobieta, która od razu powiedziała, że mężczyzna z którym mieszka to Paweł a nie Sławomir. Kierował po spożyciu. Policjantom podał dane brata.

info: Policja Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Grudziądzcy policjanci zatrzymali kierowcę opla, który kierował autem będąc po użyciu alkoholu. 26 – letni mężczyzna chciał oszukać mundurowych bo nie posiadał prawo jazdy. W czasie kontroli podał się za brata, który posiadał uprawnienia. Kierowca złożył fałszywe podpisy na policyjnym protokole. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.
 
We wtorek 5 czerwca tuż przed godziną 6. 00 na skrzyżowaniu ulic Waryńskiego i Granicznej grudziądzcy policjanci zatrzymali kierowcę, który kierował samochodem marki Opel vectra będąc w stanie po użyciu alkoholu. Urządzenie do badania stanu trzeźwości wskazało 0.30 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 
 
 
26 – letni mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych swoich dokumentów. Kierujący ustnie podał mundurowym dane personalne. Policjanci, żeby je potwierdzić udali się z mężczyzną do jego miejsca zamieszkania. Znajdująca się w mieszkaniu kobieta od razu powiedziała funkcjonariuszom, że mężczyzna, z którym wspólnie mieszka ma na imię Paweł, a nie Sławomir jak się przedstawiał policjantom. 
 
Jak się okazało zatrzymany po alkoholu mężczyzna nie posiadał prawo jazdy. Podał dane brata, który posiada uprawnienia do kierowania sądząc, że uda mu się oszukać policjantów.  Podanie fałszywych danych osobowych to wykroczenie, jednak podpisanie się na protokołach to już przestępstwo. Kierujący został zatrzymany w policyjnym areszcie. Sprawa ostatecznie trafi do sądu, gdzie zatrzymany będzie odpowiadał za popełnione wykroczenia i przestępstwo.