joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca ciągnika podczas cofania uderzył w przyłącze gazowe w miejscowości Rogóźno Zamek. Uderzenie było na tyle silne, że doszło do uszkodzenia instalacji i wycieku gazu

info: Policja/KMP Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
W miejscowości Rogóźno Zamek podczas odśnieżania drogi, kierujący ciągnikiem podczas cofania uderzył w przyłącze gazowe. Uderzenie było na tyle silne, że doszło do uszkodzenia instalacji i wycieku gazu. Na szczęcie nikomu nic się nie stało.

W środę 6 stycznia tuż po godzinie 14:00 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Rogóźno Zamek, kierujący ciągnikiem uderzył w przyłącze gazowe i doszło do wycieku gazu. Natychmiast w to miejsce pojechał patrol policji oraz straż pożarna i pogotowie gazowe.
 
 
Zdarzenie wyglądał bardzo poważnie, dlatego ewakuowano mieszkańców z pobliskiej posesji. Służby natychmiast przystąpiły do zabezpieczenia miejsca i usunięcia zagrożenia. Na szczęście szybko udało się zatamować wyciek gazu i mieszkańcy bezpiecznie mogli wrócić do swojej posesji.
 
69-letni kierujący ciągnikiem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym. Na jego konto wpłynęły również punkty karne.