joomla templates top joomla templates template joomla

Grudziądzki "kamikadze". Kierowca jednośladu odbijał się od pojazdów na Toruńskiej w Grudziądzu. Nie był to jednorazowy incydent. Kilka dni później pędzący motocyklista pojawił się ponownie

Agencja/eReporter24; screen/video: facebook.com/drogowykabaret włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
W sieci pojawił się film, na którym widać prowadzącego motocykl, odbijającego się od zaparkowanych na ul. Toruńskiej samochodów. Film opublikowany został na facebookowym profilu Drogowy Kabaret w Grudziądzu.
 
Pierwsza cześć nagrania opublikowanego na profilu Drogowy Kabaret w Grudziądzu ma miejsce 30 sierpnia. Wtedy to kierujący jednośladem wjeżdżając z impetem na ul. Toruńską odbija się najpierw od jednego z zaparkowanych pojazdów, a następnie od drugiego stojącego tuż obok.
 
 
Po serii stłuczek, które nie zrobiły na motocykliście najwyraźniej większego wrażenia, odjeżdża w kierunku Al. 23 Stycznia, ale to nie koniec historii, ponieważ pojawi się w kolejnych dniach.
 
Drugi raz kierujący motocyklem pojawia sie na nagraniu 7 września, kiedy to ponownie z rozpędem wjeżdża na ul. Toruńską, a następnie w minimalnej odległości omija stojący samochód po czym wjeżdża do budynku przez drzwi. Ciężko powiedzieć, czy jadący motorem był trzeźwy. Można sie tylko domyślać.