joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca nie zdążył zahamować i wjechał pod pociąg realcji Grudziądz-Toruń, zginął na miejscu. Tragedia na przejeździe w Malankowie pod Grudziądzem

info: Policja Chełmnno.

 
Tragiczny wypadek zdarzył się wczoraj, w poniedziałek 22 stycznia po godz. 15.00 w miejscowości Malankowo nieopodal Grudziądza na trasie pociągu Arriva relacji Grudziądz-Toruń. Kierowca vw t4 w wyniku zderzenia z szynobusem zginął na miejscu. 
 
Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek 22 stycznia po godz. 15.00 w miejscowości Melankowo na trasie pociągu Arrivy relacji Grudziądz - Toruń. 
 
 
 
Około godz. 15.15 dyżurny policji w Chełmnie otrzymał zgłoszenie o tym, że w miejscowości Malankowo doszło do wypadku drogowego. 
 
Na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem vw t4 nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, prawdopodobnie wpadł w poślizg i nie zdołał zatrzymać się przed przejazdem kolejowym w wyniku czego doszło do zderzenia z szynobusem. 
 
 
31-letni kierowca z powiatu chełmińskiego zginął na miejscu. Maszynista był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia zostały przeprowadzone oględziny miejsca wypadku oraz pojazdów. 
 
Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie.