joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowcy mówią o słabej widoczności w mieście. Kolejna piesza na przejściu potrącona w centrum miasta, tym razem na Legionów. Przed kilkoma dniami potrącenie miało miejsce na Wybickiego

R.Ż/eSerwis.info; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

To już drugie potrącenie w przeciągu kilku dni na przejściu dla pieszych w centrum Grudziądza na odcinku wzdłuż linii tramwajowe.  Kierowcy bardzo często mówią, że w centrum Grudziądza, jest słaba widoczność, szczególnie w obrębie przejść dla pieszych.
 
 
W poniedziałek doszło do potrącenia pieszej na oznaczonym przejściu na ul. Legionów w Grudziądzu. Ranna kobieta została zabrana przez pogotowie do szpitala. 
 
- „Około godz. 21 na ul. Legionów kierujący samochodem marki Honda na oznaczonym przejściu dla pieszych potrącił kobietę. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Zarówno kierowca jak i sama poszkodowana byli trzeźwi” - informuje w komunikacie KMP w Grudziądzu jej rzecznik Jacek Jeleniewski.
 
 
W trakcje akcji wstrzymany był ruch tramwajowy. 
 
- To już kolejne tego typu zdarzenie w ciągu zaledwie kilku dni. Na ul. Wybickiego piesza również została potrącona na przejściu -
 
Od kierowców wielokrotnie docierały już sygnały o słabej widoczności w centrum miasta, a szczególnie w obrębie niektórych przejść dla pieszych i to wzdłuż całej linii tramwajowej. Nie zwalania to jednak kierowcy z zachowania szczególnej ostrożności w obrębie oznakowanych przejść, na których piesi powinni czuć się bezpiecznie.