joomla templates top joomla templates template joomla

Jeden z kierowców uderzył w sygnalizator świetlny na skrzyżowaniu, drugi w drzewo. Obydwaj uciekli z miejsca zdarzenia, jak się okazało byli pijani

R.Ż/eSerwis.info; fot: PSP, Straż Pożarna, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Dwóch kierowców z poniedziałku na wtorek „nie zmieściło się na drodze”. Jeden z nich w Grudziądzu na skrzyżowaniu uderzył w słup i sygnalizator świetlny, drugi natomiast w Świeciu nad Osą „wylądował’ na drzewie. Obydwaj jak się potem okazało byli pijani.

Dwa zdarzenia drogowe w powiecie grudziądzkim z udziałem pijanych kierowców odnotowali policjanci z poniedziałku na wtorek. 

W pierwszym przypadku kierowca nissana na skrzyżowaniu Włodka i Hallera uderzył w słup, a także sygnalizator świetlny, a następnie kiedy doszedł do siebie uciekł z miejsca zdarzenia. Nietrzeźwy kierowca został złapany przez policję,  jak się okazało był pijany miał 2 promile alkoholu.

Drugie zdarzenie miało miejsce w Świeciu nad Osą pod Grudziądzem, gdzie również pijany kierowca uderzył w tym przypadku w przydrożne drzewo. Po przybyciu na miejsce strażaków okazało się, że kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko ustalili zbiegłego kierowcę i go odnaleźli. Badanie krwi wykazało promil alkoholu we krwi.