joomla templates top joomla templates template joomla

Kierujący pojazdem Honda Civic uderzył w jadący w tym samym kierunku, a skręcający w drogę gruntową motorower. Kierująca motorowerem kobieta została przewieziona do szpitala

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W miejscowości Słup koło Grudziądza doszło do niebezpiecznego wypadku drogowego. Kierujący pojazdem Honda Civic uderzył w jadący w tym samym kierunku, a skręcający w drogę gruntową motorower. Kierująca jednośladem została zabrana do szpitala.
 
 
W czwartek 22 sierpnia ok. godziny 6:40 w miejscowości Słup koło Grudziądza doszło do niebezpiecznego wypadku drogowego. 
 
Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego grudziądzkiej komendy wynika, że 27-letni kierujący Hondą Civic jadąc drogą powiatową 1405C uderzył w jadący w tym samym kierunku, a skręcający w drogę gruntową motorower.
 
 
W skutek wypadku kierująca motorowerem 45-letnia kobieta została przewiezione przez karetkę do szpitala. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.  
 
Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i zabezpieczali ślady. Dochodzenie prowadzone w tej sprawie wyjaśni okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia.