joomla templates top joomla templates template joomla

Kobieta ugodziła nożem konkubenta w trakcie wspólnego spożywania alkoholu. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Kobieta dostała zakaz zbliżania się do mężczyzny

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W niedzielę 6 maja około godz. 19.00 w jednym z mieszkań w śródmieściu Grudziądza kobieta ugodziła nożem konkubenta. Zatrzymana przez policjantów 43 – latka usłyszała już zarzuty. Prokurator przychylił się do wniosku mundurowych i zadecydował o objęciu sprawczyni dozorem policyjnym, ma zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym oraz zobowiązana została do poręczenia majątkowego.
 
W niedzielę około godz. 19.00 dyżurny policji w Grudziądzu został powiadomiony o ugodzeniu nożem mężczyzny, do którego doszło w jednym z mieszkań w śródmieściu miasta podczas wspólnego spożywania alkoholu. 
 
Pokrzywdzony trafił do szpitala. Skierowani na miejsce funkcjonariusze zatrzymali do wyjaśnienia podejrzewaną 43-letnią kobietę. Policjanci na podstawie zgromadzonych dowodów  i opinii biegłego dotyczącej obrażeń ciała jakich doznał mężczyzna przedstawili podejrzanej zarzut lekkiego uszkodzenia ciała.
 
We wtorek 8 maja kobieta została doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu. Policjanci wnioskowali o dozór policyjny, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym oraz poręczenie majątkowe. Prokurator przychylił się do wniosku mundurowych.
 
Za popełnienie wskazanego przestępstwa sąd może orzec grzywnę karę ograniczenie wolności lub pozbawienie wolności do lat 2