joomla templates top joomla templates template joomla

Odnaleziono 59-latkę, która wyszła z miejsca zamieszkania na terenie Grudziądza i zaginęła. Poszukiwała jej rodzina

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Aktualizacja: Kobieta się odnalazła. 
 
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Bogumiły Von Helden - Gąsiorowska. Kobieta wyszła z miejsca zamieszkania na terenie Grudziądza i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 59 – latki.
 
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Bogumiły Von Helden - Gąsiorowska. 59-letnia kobieta 26 czerwca 2018 r. opuściła miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Mundurowi apelują do osób, które widziały zaginioną lub posiadają informację o miejscu jej przebywania o pilny kontakt. Funkcjonariusze nie wykluczają, że kobieta może podróżować po terenie kraju.
 
 
 
Rysopis: wzrost 165  cm, waga ok. 90 kg, włosy koloru rudego, proste długości do ramion, twarz okrągła, uszy średnie, nos średni.
Znaki szczególne:  brak.
Ubrana była: brak informacji.
 
Policjanci  proszą o zwrócenie uwagi na osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku. W przypadku napotkania zaginionej proszę poinformować najbliższą jednostkę policji dzwoniąc pod numer 112 lub do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 56 45-13-221. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań KMP w Grudziądzu tel. 56-45-13-351.
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież