joomla templates top joomla templates template joomla

Poszukiwany! Kolejny "bohater" filmu nagranego przez miejski monitoring. Usiłował wyrwać z rąk przechodzącej kobiety torebkę. Policja prosi o pomoc w identyfikacji

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Nieznany do tej pory mężczyzna na ul. Portowej w Grudziądzu usiłował wyrwać z rąk przechodzącej kobiety torebkę. Mężczyzna swojego zamiaru nie osiągnął bo został wystraszony przez świadka i uciekł. Policjanci z Grudziądza prowadzący postępowanie w sprawie tego przestępstwa zadecydowali, że opublikują wizerunek sprawcy. Śledczy proszą o pomoc mieszkańców w identyfikacji przestępcy.
 
 
Do przestępstwa doszło w dniu 1.03.2019 r. w Grudziądzu na ul. Portowej. Nieznany do tej pory mężczyzna podszedł od tyłu do idącej w tym miejscu kobiety i usiłował wyrwać jej z rąk torebkę. Poszkodowana przewróciła się na chodnik. Sprawca ostatecznie swojego zamiaru nie osiągnął bo został wystraszony przez świadka. Zdarzenie widział przejeżdżający kierowca, który zatrzymał swój pojazd i zainterweniował. Przestępca uciekł.
 
 
Pracujący w tej sprawie policjanci zabezpieczyli do prowadzonego postępowania nagrania z monitoringu miejskiego, który zarejestrował osobę podejrzewaną o dokonanie przestępstwa. Śledczy zadecydowali, że opublikują wizerunek napastnika licząc na pomoc mieszkańców w celu identyfikacji sprawcy.
 
 
Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc i kontakt do wszystkich osób mogących przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na nagraniu z monitoringu.  Funkcjonariusze proszą o kontakt w tej sprawie pod numerem telefonu komórkowego 693 884 941.