joomla templates top joomla templates template joomla

Grudziądzka policja ma nowego komendanta, został nim insp. Robert Olszewski. Dariusz Knoff pożegnał się ze sztandarem Komendy Miejskiej Policji

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu odbyła się uroczystość, podczas której szef grudziądzkich policjantów inspektor Dariusz Knoff pożegnał się ze sztandarem i jednostką, którą dowodził przez ponad pięć lata. Komendant podczas spotkania pożegnał się z policjantkami, policjantami i pracownikami Policji grudziądzkiego garnizonu oraz podziękował im za wspólną służbę. Jednocześnie inspektor Paweł Spychała- Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy uroczyście wprowadził inspektora Roberta Olszewskiego na stanowisko nowego Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu.
 
 
W dniu 10 stycznia br. w Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu odbyła się uroczystość pożegnania insp. Dariusza Knoffa- dotychczasowego Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu i powitania insp. Roberta Olszewskiego, który został nowym Komendantem Miejskim Policji w Grudziądzu.
 
 
W uroczystości oprócz policjantów i pracowników grudziądzkiej Komendy Policji udział wzięli między innymi inspektor Paweł Spychała- Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy, Prezydent Miasta Grudziądza Maciej Glamowski oraz przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, wymiaru sprawiedliwości, instytucji i organizacji publicznych.
 
 
Po odczytaniu rozkazów personalnych inspektor Dariusz Knoff pożegnał się ze sztandarem jednostki, a przywitał się z nim inspektor Robert Olszewski. W kulminacyjnym momencie uroczystości, ustępujący i nowo powołany Komendant Miejski Policji w Grudziądzu złożyli meldunki o przekazaniu i objęciu obowiązków.
 
Następnie Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy złożył podziękowania ustępującemu komendantowi za lata efektywnego kierowania grudziądzką komendą, podkreślając przede wszystkim skuteczność w zwalczaniu przestępczości, a nowemu Komendantowi życzył powodzenia i samych sukcesów na nowym stanowisku.
 
 
Podczas pożegnania insp. Dariusz Knoff mówił, że objęcie stanowiska szefa grudziądzkiego garnizonu było dla niego ogromnym wyzwaniem i niezwykle ważnym zwieńczeniem pracy zawodowej, a służba na tym stanowisku bardzo odpowiedzialna i wymagająca. Podczas uroczystości insp. Dariusz Knoff dziękował wszystkim współpracownikom policjantkom, policjantom i pracownikom Policji za wsparcie i wkład w realizację zadań związanych z poprawą bezpieczeństwa na terenie powiatu. Dziękował też  za wyrozumiałość, wsparcie w trudnych chwilach, na które zawsze mógł liczyć ze strony swoich współpracowników.