joomla templates top joomla templates template joomla

W bloku przy ul. Konarskiego w Grudziądzu kobieta ugodziła mężczyznę nożem w brzuch. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności

T.W./eSerwis.info; info: zgłoszenie, Policja, Grudziądz; fot: Archiwum/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
W sobotę w jednym z bloków przy ul. Konarskiego kobieta ugodziła mężczyznę nożem w okolicach jamy brzusznej, a następnie sama zatelefonowała pod numer 112. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. 
 
W sobotę wieczorem kobieta zamieszkała w bloku przy ul. Konarskiego w Grudziądzu ugodziła swojego konkubenta nożem w okolicach jamy brzusznej.
 
 
 
Kobieta, która prawdopodobnie sama zadzwoniła pod numer 112 i powiadomiła pogotowie o zdarzeniu, została zatrzymana i noc spędziła w areszcie. 
 
Przybyli na miejsce policjanci i policja, zabezpieczono nóż którym raniono mężczyznę. 

Ranny mężczyzna został przewieziony przez karetkę pogotowia, która na miejscu zdarzenia pojawiła się jako pierwsza, do szpitala, tam trafił na stół operacyjny. Jego stan jest aktualnie stabilny.
 
Rannego przesłuchano w niedzielę.
 
W związku z zeznaniami poszkodowanego i oskarżonej - kobieta usłyszała zarzut uszkodzenia ciała za co grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież