joomla templates top joomla templates template joomla

Kradł butle z gazem. Na początku sierpnia włamał się do stojaka z butlami na terenie jednej z firm przy ul. Waryńskiego i "zwinął" 6 butli o wartości blisko 1000 zł

info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Grudziądzcy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do stojaka z butlami gazowymi. Dzisiaj usłyszał zarzuty tej kradzieży i nie tylko.

Na początku sierpnia policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do stojaka z butlami na terenie jednej z firm mieszczących się na ul. Waryńskiego w Grudziądzu. Wówczas łupem złodziei padło 6 butli z gazem o wartości blisko 1000 złotych.
 
 
Praca grudziądzkich kryminalnych pozwoliła w dniu wczorajszym (20.08) wytypować i zatrzymać podejrzanego o te włamania. Okazał się nim 46-letni mieszkaniec Grudziądza – dobrze znany grudziądzkim stróżom prawa. Podczas prowadzenia czynności okazało się, że ten sam mężczyzna jest sprawcą jeszcze innej kradzieży. Wówczas dokonał kradzieży elementów instalacji grzewczej w jednym z grudziądzkich budynków.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie śledczy dzisiaj przedstawili mu zarzuty kradzieży z włamaniem. Za oba czyny grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.