joomla templates top joomla templates template joomla

Ukradł 100 kg stali, nagrała go kamera, teraz szuka go policja. Kradzieży dokonano na terenie jednej z firm na osiedlu Lotnisko

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policjanci z KMP prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży stali z terenu jednej z firm na osiedlu Lotnisko w Grudziądzu. Śledczy w celu identyfikacji sprawcy zadecydowali opublikować wizerunek osoby podejrzewanej o dokonanie przestępstwa.
 
 
Funkcjonariusze proszą o pomoc w tej sprawie i kontakt wszystkie osoby, które mogą przekazać jakiekolwiek informacje dotyczące osoby ze zdjęcia.
 
 
Do przestępstwa kradzieży doszło w dniu 27.05.2019 r. w godzinach wieczornych. Na teren jeden z firm znajdujących się na osiedlu lotnisko Grudziądzu wszedł mężczyzna, który dokonał kradzieży około 100 kg stali. Złodzieja zarejestrowała kamera monitoringu, jednak do chwili obecnej nie został on zidentyfikowany.
 
 
W sprawie postępowanie prowadzą grudziądzcy policjanci, którzy zadecydowali, że opublikują wizerunek osoby podejrzewanej o dokonanie przestępstwa. Śledczy proszą o pomoc i kontakt wszystkie osoby, które mogą przekazać jakiekolwiek informacje dotyczące osoby ze zdjęcia.
 
Wiadomości można przekazać osobiście w KMP w Grudziądzu przy ul. Chełmińskiej 111, lub telefonując pod numer telefonu 693 884 941.