joomla templates top joomla templates template joomla

W Pokrzywnie pod Grudziądzem auto zderzyło się z łosiem. Dwie osoby zabrano do szpitala, zwierzę nie przeżyło wypadku

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W sobotę w miejscowości Pokrzywno niedaleko Grudziądza policjanci likwidowali skutki groźnie wyglądającego zdarzenia w ruchu drogowym. Kierująca osobowym citroenem uderzyła w łosia. Potężne zwierzę nie przeżyło kolizji. Na szczęście tylko lekkiego urazu oka doznała kobieta prowadząca pojazd.
 
W sobotę 7 lipca około godz. 22.45 w miejscowości Pokrzywno niedaleko Grudziądza na drodze wojewódzkiej nr 534 policjanci likwidowali skutki kolizji osobowego citroena z dzikim zwierzęciem. 
 
 
Prowadząca osobowego citroena C – 3 uderzyła w łosia, która nagle wbiegł na jezdnię bezpośrednio przed pojazd. Zwierzę nie przeżyło zdarzenia. Samochód, którym podróżowały 4 osóby uległ dość poważnemu uszkodzeniu. Dwie osoby z miejsca zdarzenia pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala. 
 
Po badaniu okazało się, że na szczęście tylko lekko ucierpiała kierująca pojazdem doznając niegroźnego urazu oka. Pracujący na miejscu policjanci przyznali, że zdarzenie wyglądało bardzo poważnie i podróżujący autem mieli dużo szczęścia, że nikt poważnie nie ucierpiał. 
 
Kilkuset kilogramowe zwierzę w z zderzeniu z osobówką to bardzo duże zagrożenie dla jadących autem.