joomla templates top joomla templates template joomla

Dziecko spadło podczas zmiany pieluchy. Tak tłumaczy obrażenia chłopca konkubent matki Tomka. Obydwoje spędzą najbliższe 3 miesiące w areszcie

info: Policja Grudziądz.

 
Zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad 3,5-letnim chłopcem usłyszał 30-letni mieszkaniec Grudziądza, który został zatrzymany przez policjantów na początku tego tygodnia. Na wniosek prokuratora, Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Tyle samo „za kratami” spędzi 31-letnia matka dziecka.
 
W środę 15 listopada Sąd Rejonowy w Grudziądzu zdecydował o 3 miesiącach aresztu dla 30-letniego mieszkańca naszego miasta.
 
 
 
Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad 3,5-letnim chłopcem. W czwartek 16 listopada decyzją Sądu, na taki sam okres czasu została aresztowana 31-letnia matka chłopca, która jest podejrzana o narażenie dziecka na niebezpieczeństwo, nie udzielenie mu pomocy i spowodowanie przez to ciężkich uszkodzeń ciała.

Komendę Miejską Policji w Grudziądzu o zdarzeniu poinformowali pracownicy szpitala, do którego dziecko trafiło w poniedziałek z licznymi zasinieniami, które budziły wątpliwości co do okoliczności ich powstania. Policjanci od razu przystąpili do ustalania okoliczności zdarzenia.
 
Przebadany na zawartość alkoholu w organizmie został 30-letni partner matki dziecka, który opiekował się nim pod jej nieobecność i który to zadzwonił na pogotowie twierdząc, że 3,5-latek spadł mu podczas zmieniania pieluchy.
 
 
 
Funkcjonariusze ustalili, że był trzeźwy. Mundurowi pracując pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu przesłuchali licznych świadków, zabezpieczyli ubranka dziecka w których trafił do szpitala. Powołany został również biegły z dziedziny medycyny sądowej, który ocenił charakter obrażeń 3,5-latka uznając, że stanowią one chorobę realnie zagrażającą życiu.
 
 
Wykonane w szybkim czasie czynności procesowe dały podstawy do zatrzymania 30-latka jeszcze tego samego dnia. Dzień później na polecenie prokuratora policjanci zatrzymali matkę dziecka.
 
30-latek usłyszał zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem, a 31-latka narażenia na niebezpieczeństwo, nie udzielenia pomocy i spowodowanie przez to ciężkich uszkodzeń ciała. Na wniosek prokuratora oboje zostali doprowadzeni przez policjantów do Sądu, który zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.
 
 
 

Komentarze  

-1 # Lulu 2017-11-22 23:16
był pijany ten [*** hejt ***] czy na trzeźwo to zrobił?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Michu 2017-11-19 23:15
Znęcania ze szczególnym okrucieństwem? 1 do 10 lat.
A może by tak zabójstwo? (8-25) albo zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem (12-dozywocie)?
Czy sąd uważa że Tomek umarł na co?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Kat 2017-11-18 08:05
To bydle też powinno spaść, ale z 11 piętra wieżowca !!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Anita 2017-11-17 23:48
W tych kajdanach powinniście siedzieć do końca życia!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować