joomla templates top joomla templates template joomla

W Wielkim Wełczu pod Grudziądzem Mercedes zjechał z jezdni i uderzył w znak drogowy, wiatę przystanku autobusowego oraz drzewo. Auto wywróciło się na dach

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W Wielkim Wełczu pod Grudziądzem doszło do poważnego wypadku drogowego. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że na łuku drogi osobowy mercedes zjechał z jezdni. Auto uderzyło w znak drogowy, wiatę przystanku autobusowego oraz drzewo. Ostatecznie samochód wywrócił się na dach. Mężczyzna prowadzący mercedesa i pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Funkcjonariusze ustalają okoliczności zdarzenia.
 
 
W poniedziałek 28 maja około godz. 18.45 w Wielkim Wełczu pod Grudziądzem 37 – letni kierujący mercedesem na łuku drogi zjechał na lewą stronę jezdni, gdzie uderzył w znak drogowy, wiatę przystanku autobusowego oraz drzewo. 
 
 
Samochód wywrócił się na dach. W wyniku zdarzenia do szpitala przewieziono kierowcę oraz 16 – letnią pasażerkę pojazdu. Policjanci pracujący na miejscu wypadku wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu. Funkcjonariusze sprawdzili, że kierowca był trzeźwy. Mundurowi będą analizować wszystkie okoliczności zdarzenia w celu ustalenia co było jego przyczyną.
 
To już 12 wypadek drogowy w bieżącym miesiącu, do którego doszło na drogach powiatu grudziądzkiego. W pozostałych zdarzeniach, aż w 8 wypadkach uczestniczyli kierujący jednośladami. Byli to motocykliści, motorowerzyści i rowerzyści, w 3 zdarzaniach brały udział osoby piesze.
 
Policjanci apelują o rozsądek i rozwagę na drogach, a przede wszystkim o dostosowanie prędkości do warunków ruchu.