joomla templates top joomla templates template joomla

Mężczyzna do którego wezwanio pogotowie zaczął ubliżać, pluć i uderzać ratowników medycznych. Był kompletnie pijany i został przewieziony do szpitala na odtrucie

info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Do dwóch lat więzienia grozi 34-latkowi, który znieważył ratowników medycznych wezwanych do niego celem udzielenia mu pomocy. Mężczyzna w chwili zdarzenia był kompletnie pijany i został przewieziony do szpitala na odtrucie. Po wytrzeźwieniu został zatrzymany przez policjantów i przesłuchany w charakterze podejrzanego.
 
 
Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek 6 stycznia ok. godz. 18:00 na ul. Bydgoskiej w Grudziądzu. Dyżurny grudziądzkiej jednostki otrzymał zgłoszenie od zespołu ratownictwa medycznego o agresywnym pacjencie, do którego zostało wezwane pogotowie. 
 
 
Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce ustalili, że awanturnikiem jest 34-letni grudziądzanin. Mężczyzna ubliżył słownie, opluł oraz uderzał ratowników medycznych. W chwili zdarzenia 34-latek był kompletnie pijany, w asyście policjantów został przetransportowany do szpitala na odtrucie. 
 
Po wytrzeźwieniu awanturnik został zatrzymany przez stróży prawa i przewieziony do komendy, gdzie usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariusza publicznego. W czwartek 8 stycznia na wniosek policjantów, prokurator zastosował wobec niego dozór, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania
 
 
kraju.