joomla templates top joomla templates template joomla

Odwiedził policjantów i oddał im rower, który ukradł w listopadzie na ul.Chełmińskiej. Mężczyznę ruszyło sumienie?

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Po raz kolejny w grudziądzkiej komendzie pojawił się 43 – letni mężczyzna, który w listopadzie ukradł rower na ul. Chełmińskiej. Pierwotnie do jednostki w Grudziądzu doprowadzili go policjanci, po tym jak został zatrzymany w sprawie popełnionego przestępstwa. Wtedy usłyszał zarzut dokonania kradzieży, jednak roweru nie odzyskano. Tym razem mężczyzna odwiedził policjantów z własnej woli dostarczając mundurowym rower, który wcześniej ukradł.
 
 
W środę 9 stycznia do komendy w Grudziądzu zgłosił się 43 – mężczyzna, który listopadzie na ul. Chełmińskiej w Grudziądzu ukradł pozostawiony przed jednym z budynków rower i uciekł. Złodziej przyprowadził do mundurowych rower, który wcześniej ukradł. 
 
 
Policjanci już wcześniej – w grudniu zatrzymali osobę, po tym jak pozyskali wiadomości w tej sprawie od mieszkańców po publikacji wizerunku sprawcy. Mężczyzna usłyszał wtedy zarzut dokonania kradzieży i przyznał się do popełnionego przestępstwa.
 
Jednoślad trafił już do właściciela, który szczęśliwy odjechał z nim z komendy. Dla pokrzywdzonego to ważny środek transportu, gdyż dojeżdża nim do pracy.