joomla templates top joomla templates template joomla

Mężczyzna zaczepił przechodzącą osobę na osiedlu Strzemięcin, groził jej pozbawieniem życia, a następnie zadał cios nożem

info: Policja Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W niedzielę 27 maja grudziądzcy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę. Jest on podejrzewany o kierowanie gróźb karalnych i ugodzenie nożem pokrzywdzonego. Podczas zatrzymania w jego mieszkaniu mundurowali ujawnili namiot, w którym znajdowała się uprawa marihuany.
 
W niedzielę grudziądzcy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który na jednej z ulic osiedla Strzemęcin w Grudziądzu zaczepił przechodzącą osobę i groził jej pozbawieniem życia, a następnie ugodził pokrzywdzonego nożem.
 
 
Poszkodowany 33-letni mężczyzna trafił do szpitala. 
 
- Na szczęście rana okazała się powierzchowna, niezagrażająca jego życium- 
 
Policjanci ustalili osobę podejrzewaną o dokonanie przestępstwa. Zatrzymali 32-latka w jego mieszkaniu. Podczas oględzin zajmowanych przez niego pomieszczeń mundurowi ujawnili cztery słoiki z zawartością ponad czterech gram suszu roślinnego.
 
 
W mieszkaniu znajdował się także namiot do uprawy marihuany. Trzy doniczki z małymi roślinkami doświetlane i ocieplane były specjalną lampą.
 
Funkcjonariusze gromadzą w sprawie materiał dowodowy. Podejrzewany mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty popełnienia kilku przestępstw.