joomla templates top joomla templates template joomla

Miał ponad 3 promile i wciąż było mu mało wiec pojechał samochodem do sklepu po alkohol. Mężczyzna został ujęty przez mieszkańców osiedla Mniszek, którzy uniemożliwili mu dalszą jazdę

info: POlicja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Kompletnie pijany mężczyzna został ujęty przez mieszkańców osiedla Mniszek, którzy uniemożliwili mu dalszą jazdę, a następnie przekazali interweniującym policjantom. Stróże prawa ustalili, że mieszkaniec powiatu grudziądzkiego miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie i pojechał samochodem do sklepu, po więcej.
 
 
Policjanci z drogówki w Grudziądzu, otrzymali w niedzielę (24.11.2019) zgłoszenie o pijanym kierowcy, ujętym przez mieszkańców osiedla Mniszek. 
 
Gdy przyjechali na miejsce, okazało się, że od kierowcy Forda czuć silną woń alkoholu, a badanie wykazało że ma go w organizmie przeszło 3 promile. Policjanci ustalili tożsamość kierującego- okazał się nim 22-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego. Jak się okazało, miał on także zakaz prowadzenia pojazdów. 
 
 
Mundurowi ustalili ponadto, że 22-latek wraz ze znajomymi w jednej spod grudziądzkich wsi spożywał alkohol. Gdy go zabrakło, postanowił wsiąść w samochód i jechać do sklepu po więcej. Z uwagi na upojenie alkoholowe, mężczyzna zabłądził i wjechał na trawnik pomiędzy bloki, gdzie usiłował przejechać przez betonowe schody. 
 
W trakcie tego manewru uszkodził swój pojazd oraz dwa prawidło zaparkowane samochody stojące obok, co zaalarmowało okolicznych mieszkańców, którzy uniemożliwili mu dalszą jazdę i powiadomili policję. Teraz 22-latek stanie ponownie przed Sądem.