joomla templates top joomla templates template joomla

Miał przy sobie brązowy proszek, jak się okazało była to heroina. Jak ustalono mężczyzna jest podejrzany również o kradzież artykułów gospodarstwa domowego

info: Policja/KMP Grudziądz; fot: Archiwum/Policja.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Kryminalni z Grudziądza zatrzymali wczoraj 29-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Jak się później okazało ten sam mężczyzna jest podejrzanym o kradzież artykułów gospodarstwa domowego, a ponadto jest osobą poszukiwaną.
 
W środę 13 stycznia kryminalni na jednej z grudziądzkich ulic zatrzymali 29-latka, który posiadał przy sobie 5 zawiniątek z zawartością brązowego proszku. Policjanci wykonali wstępne badanie ujawnionego proszku. Tester wskazał, że badana substancja to heroina. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
 
 
W toku prowadzonych czynności okazało się również, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną oraz podejrzaną o kradzież artykułów gospodarstwa domowego w jednym z grudziądzkich marketów do której doszło pod koniec grudnia 2020 roku.
 
W czwartek 14 stycznia podejrzanemu śledczy przedstawili zarzuty. Odpowie za kradzieże oraz posiadanie środków narkotycznych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.