joomla templates top joomla templates template joomla

Hałasowali na mieście i się doigrali. Podjechała policja i wylegitymowała grupkę osób. Jeden z nich miał przy sobie marihuanę. Grożą mu 3 lata więzienia

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Policjanci grudziądzkiej patrolówki zatrzymali 18-letniego mieszkańca Grudziądza, który posiadał przy sobie narkotyki. Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana o wadze ponad 3 gramów. Mężczyzna już usłyszał zarzuty.
 
W środę 26 kwietnia ok. godz. 13:00 dyżurny grudziądzkiej komendy otrzymał zgłoszenie od anonimowej kobiety o grupie młodych osób, które się głośno zachowują na ul. Chełmińskiej. Wysłany patrol we wskazanym miejscu nie zastał nikogo.
 
 
 
Policjanci zauważyli natomiast w okolicy dworca na śródmieściu grupę młodych osób, które na widok radiowozu zaczęły się nerwowo zachowywać. Mundurowi podjechali do nich i ich wylegitymowali. 
 
Podczas legitymowania, przy jednej z osób- 18-letnim mieszkańcu Grudziądza policjanci znaleźli 5 woreczków strunowych z suszem roślinnym.
 
 Wstępne badanie wykazało, że może to być marihuana o wadze ponad 3 gramów. Mężczyzna został zatrzymany. W czwartek 27 kwietnia zostały mu przedstawione zarzuty. Za posiadanie narkotyków kodeks karny przewiduje do 3 lat więzienia.
 
 
 

Komentarze  

0 # Agata 2017-04-29 17:25
No i super zabawę mieli dobrą chłopaki ! Po co im przerywać ! Groźnymi przestępcami się zajmijcie!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować