joomla templates top joomla templates template joomla

Miesiąc wcześniej w tym samym miejscu zatrzymano go za posiadanie narkotyków, teraz wpadł ponownie. W altanie funkcjonariusze znaleźli 50 gramów marihuany i amfetaminy

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum.

 
Grudziądzcy policjanci zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego altanie funkcjonariusze znaleźli prawie 50 gramów marihuany i amfetaminy. Mężczyzna jest znany funkcjonariuszom z licznych konfliktów z prawem związanych z narkotykami. Niespełna miesiąc wcześniej grudziądzcy kryminalni zatrzymali go w tym samym miejscu pod tym samym zarzutem, zabezpieczając wówczas ponad 200 gramów różnych środków odurzających.
 
W środę 30 sieprnia kryminalni z grudziądzkiej jednostki ustalili, że na jednym z ogrodów działkowych na terenie miasta znajduje się mężczyzna, który może mieć przy sobie środki odurzające. 
 
 
 
Ze wstępnych ustaleń wynikało, że jest to ten sam mężczyzna, który został przez nich zatrzymany w tym samym miejscu niespełna miesiąc wcześniej. Wówczas mundurowi zabezpieczyli ponad 200 gramów marihuany i amfetaminy.
 
Podejrzenia policjantów okazały się słuszne- był to ten sam 27-latek i ta sama altana co poprzednim razem. W wyniku przeszukania policjanci znaleźli w niej prawie 50 gramów środków odurzających. Wstępne badania wykazały, że ponownie są to marihuana i amfetamina.
 
Grudziądzanin był na tyle pewny siebie, że narkotyki miał schowane… w tym samym miejscu w którym znaleźli je policjanci podczas poprzedniego przeszukania. 27-latek został zatrzymany. W czwartek mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków narkotycznych, za który będzie odpowiadać warunkach recydywy. Jutro zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie o jego dalszym losie zdecyduje prokurator.
 
 
 

Komentarze  

0 # TuBA 2017-08-31 18:27
TuBA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować