joomla templates top joomla templates template joomla

Ugodził bez powodu nożem sąsiada stojącego na klatce schodowej i schował się w mieszkaniu. Mężczyznę aresztowano na okres 3 miesięcy

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Na wniosek policjantów i prokuratora, sąd zastosował wobec 21-grudziądzanina tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Mężczyzna jest podejrzany o ugodzenie nożem swojego sąsiada.
 
Do zdarzenia doszło w poniedziałek 31 lipca w godzinach popołudniowych w kamienicy w centrum Grudziądza. Do dyżurnego zadzwoniła konkubina 36-letniego grudziądzanina informując, że jej partner został przed chwilą ugodzony nożem przez sąsiada.
 
 
 
Niezwłocznie został tam skierowany patrol, który wstępnie ustalił, że pokrzywdzony wraz ze swoją konkubiną i znajomymi stał na klatce schodowej i rozmawiali. Nagle na korytarz wyszedł znany im z widzenia 21-latek i bez powodu ugodził 36-latka nożem, po czym schował się z powrotem w swoim mieszkaniu. Pokrzywdzony został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala. Obecnie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
 
{media load=media,id=8335,width=640,align=center,display=inline}
 
Po krótkiej rozmowie z policjantami, sprawca całego zajścia sam wyszedł z mieszkania i oddał funkcjonariuszom nóż, którym miał ugodzić sąsiada.  Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, badanie wykazało, że ma go ponad promil w organizmie. Policjanci zatrzymali 21-latka i zawieźli do komendy. Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut umyślnego uszkodzenia ciała oraz bezpośredniego narażania na utratę życia lub zdrowia.
 
W czwartek 3 sierpnia na wniosek policjantów i prokuratora sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Trwa policyjne dochodzenie w tej sprawie.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież