joomla templates top joomla templates template joomla

Policja wkroczyła na stadion Olimpii na prośbę organizatora. Siedem osób zatrzymano, w trakcie interwencji użyto gazu pieprzowego. Kilkanaście osób potrzebowało pomocy medycznej

R.Ż/eSerwis.info; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Policja interweniowała w trakcie spotkania Olimpii z GKS-em Katowice na prośbę organizatora spotkania. Początkowo działania rozpoczęły służby porządkowe, użyto gazu pieprzowego. Kilkanaście osób wymagało pomocy medycznej. 
 
Do interwencji policji doszło w końcówce spotkania Olimpii z GKS-em Katowice, w którym gospodarze zremisowali na stadionie w Grudziądzu 1:1. 
 
O pomoc policji poprosił organizator spotkania. Najpierw kibice rozwinęli duży transparent co jest niezgodne z regulaminem obiektu - jak poinformowano - a następnie odpalono świece dymne na stadionie co również jest zakazane. 
 
 
Początkowo do akcji wkroczyły służby porządkowe, użyto gazu pieprzowego, który jednak nie pomógł, a poszkodowane zostały - wedle relacji - również osoby postronne. Dodatkowo w związku z interwencją kilkanaście osób potrzebowało pomocy medycznej. 
 
Organizator widząc rozwijającą się sytuację poprosił o pomoc policję, która wkroczyła na stadion i konsekwentnie rozpoczęła działania. Aresztowano siedem osób zamieszanych w zdarzenie, policja zapowiada kolejne zatrzymania jeżeli wykażę to analizy materiału dowodowego.