joomla templates top joomla templates template joomla

Na ratunek młodemu kotkowi, który utknął w kominie wentylacyjnym. Akcję ratunkową przeprowadzili strażnicy Miejscy. Wszystko dobrze się skończyło zwierze trafiło na obserwację

info: Straż Miejska, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Grudziądzu kolejny raz pomogli bezbronnemu zwierzęciu. Tym razem jeden z patroli – przy udziale pracownika Centrum Opieki Nad Zwierzętami – uwolnił uwięzionego młodego kotka.
 
Zwierzę zostało uwięzione w kominie wentylacyjnym na dachu jednego z garaży. Służba Dyżurna zgłoszenie od mieszkańca, którego zaniepokoił dochodzący z komina odgłos miauczenia kota, odebrała wczoraj – 1 czerwca – po godzinie 8.00.
 
 
Po kilku minutach na miejscu zdarzenia pojawił się patrol zmotoryzowany Straży Miejskiej, który podjął czynności służbowe. Kotek wyglądał na młodego, był wystraszony. Z tych względów, a także w trosce o stan zdrowia zwierzęcia, strażnicy zdecydowali o tym, aby skorzystać z pomocy pracowników Centrum Opieki Nad Zwierzętami. 
 
Dzięki wspólnym i sprawnym działaniom obu podmiotów młody bezbronny kociak odzyskał wolność i trafił na obserwację dotyczącą jego stanu zdrowia.