joomla templates top joomla templates template joomla

Na rondzie Lotników volkswagen zderzył się z ciężarówką. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W czwartek w Grudziądzu na rondzie Lotników doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Osobowy volkswagen zderzył się z ciężarówką marki Man. Na szczęście w kolizji nikt nie ucierpiał. Policjanci uznali, że kolizję spowodował kierujący volkswagenem, który uderzył w bok tira. Sprawca został ukarany przez mundurowych mandatem karnym.
 
 
W czwartek 8 listopda około godz. 19.10 w Grudziądzu na rondzie Lotników osobowy volkswagen zderzył się bocznie z pojazdem ciężarowym marki Man. 
 
 
Pojazdy zamierzały przejechać rondo na wprost, każdy korzystając ze swojego pasa ruchu. Auto osobowe jednak nie zmieściło się na swoim pasie i wbiło się w bok naczepy.
 
 
 Zdarzenie wyglądało poważnie, jednak jego uczestnikom nic się nie stało. Funkcjonariusze sprawdzili, że kierowcy byli trzeźwi. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że to kierowca volkswagena nie dostosował prędkości do warunków ruchu i zjechał na sąsiedni pas ruchu uderzając w bok ciężarówki. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.
 
Policjanci apelują o dostosowanie prędkości do panujących warunków ruchu.