joomla templates top joomla templates template joomla

Wybił szybę w mBanku w Grudziądzu i wtargnął do placówki. Nie tylko nic nie ukradł, ale się pokaleczył w trakcie "włamania"

T.W./eSerwis.info, info: Polcja; fot: google.

Mężczyźnie, który włamał się 6 stycznia do mBanku w Grudziądzu grozi do 10 lat pozbawienia wolności. W trakcie „napadu” mężczyzna był pijany, nie udało mu się nic ukraść.

Do nieudanego włamania do placówki mBanku mieszczącej się na Rybnym Rynku przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Grudziądzu doszło 6 stycznia w sobotę po godz. 15.

 

34-letni mieszkańcowi Grudziądza udało się wejść do środka uszkadzając przy tym drzwi i szybę dzielącą pomieszczenie z bankomatami z częścią usługową placówki. 
 
W trakcie „napadu” mężczyzna był pijany, nie udało mu się nic ukraść, ponieważ pieniądze były zabezpieczone w multisejfach i nie było do nich bezpośredniego dostępu.
 

Mężczyzna nie został przesłuchany bezpośrednio po złapaniu ponieważ w trakcie „napadu” pokaleczył się w trakcie wybijania szyby w banku. „Napad na mBank” został zakwalifikowany jako usiłowanie kradzieży z włamaniem do placówki bankowej za co grozi 34-latkowi 10 lat więzienia.