joomla templates top joomla templates template joomla

Zapasy amfetaminy, marihuany i dopalaczy trzymał w altance. Policjanci znaleźli tam również wagi elektroniczne, pieniądze

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Policjanci z grudziądzkiej komendy zatrzymali 27-latka, który w swoim domku letniskowym posiadał ponad 200 gramów narkotyków. Wstępne badania wykazały, że jest to marihuana, amfetamina i dopalacze. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator
 
W środę 2 sierpnia policjanci wydziału kryminalnego grudziądzkiej komendy ustalili, że na jednym z ogrodów działkowych na terenie miasta znajduje się mężczyzna, który może mieć przy sobie środki odurzające. Funkcjonariusze udali się we wskazane miejsce, gdzie zastali 27-letniego grudziądzanina.
 
 
 
Mężczyzna w szafce, w środku swojej altany schowane miał środki narkotyczne.
 
 
Wstępne badania wykazały, że grudziądzanin miał prawie 190 gramów marihuany, 10 gramów amfetaminy i prawie taką samą ilość środków zastępczych, czyli tzw. „dopalaczy”. Ponadto w wyniku przeszukania policjanci znaleźli u niego dwie wagi elektroniczne oraz pieniądze w kwocie 3000zł.
 
27-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Po przedstawieniu mu zarzutów zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie o jego dalszym losie zdecyduje prokurator.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież