joomla templates top joomla templates template joomla

Chodził po piwnicach, zajęła się nim policja, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Miał przy sobie 3 gramy marihuany, wagę elektroniczną oraz woreczek z nasionami

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Policjanci wydziału kryminalnego grudziądzkiej komendy zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie ponad 3 gramów marihuany. Przy mężczyźnie funkcjonariusze znaleźli również wagę elektroniczną oraz woreczek strunowy z zawartością nieznanych nasion. Podejrzany już usłyszał zarzut. Grozi mu teraz do 3 lat więzienia.
 
W czwartek 6 lipca ok. godz. 18:00, grudziądzcy kryminalni ustalili, że w jednej z piwnic na terenie miasta znajduje się mężczyzna, który może mieć przy sobie narkotyki. 
 
 
 
Policjanci pojechali sprawdzić tę informację. Jak się okazało, ich ustalenia były słuszne- na miejscu w jednej z piwnic znajdował się 22-letni grudziądzanin.
 
Przy nim kryminalni znaleźli ponad 3 gramy suszu roślinnego, wagę elektroniczną oraz woreczek strunowy z nieznanymi nasionami. Wstępne badanie wykazało, że susz roślinny to marihuana.
 
Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.
 
W piatek 7 lipca  usłyszał zarzut posiadania środków narkotycznych, za co ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności. 
 
Posiadany przez grudziądzanina susz roślinny wraz z nasionami zostanie jeszcze przebadany w policyjnym laboratorium. Trwa policyjne dochodzenie w tej sprawie.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież