joomla templates top joomla templates template joomla

Niebezpieczna sytuacja na A1 pod Grudziądzem. Przy wyprzedzaniu ciężarówki wjechał wprost pod samochód jadący z tyłu. Cudem nikt nie ucierpiał

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

W środę 30 maja o godz. 05.30 w Nowych Marzach, na autostradzie, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierujący mazdą podczas wyprzedania ciężarówki, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej bmw w wyniku czego doszło do zderzenia trzech pojazdów.
 
Dzisiaj 30 maja o godz. 05.30 w Nowych Marzach, na autostradzie A-1, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.
 
Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów ruchu drogowego wynika, że kierujący samochodem mazda, 39-letni mieszkaniec powiatu gdańskiego w trakcie wyprzedzania samochodu ciężarowego Scania, zmieniając pas ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa kierującej bmw 37-letniej mieszkance Malborka, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
 
 
Kierujący byli trzeźwi. Z uwagi na zanieczyszczenie jezdni płynami eksploatacyjnymi autostrada w kierunku Gdańska przez kilka godzin była wyłączona z ruchu. Sprawca kolizji za swoje nierozważne zachowanie został ukarany mandatem karnym oraz punktami karnymi.
 
Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Należy pamiętać również, planując dłuższą podróż,  aby sprawdzić stan techniczny pojazdu oraz zadbać o własne samopoczucie.