joomla templates top joomla templates template joomla

Niebywałe, sam na siebie "doniósł na policję". Zadzownił na numer alarmowy bo rodzice nie chcieli wypuścić go z domu. W skarpecie miał narkotyki

info: Policja Grudziądz.

Grudziądzcy policjanci zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie środków narkotycznych. Funkcjonariusze znaleźli przy nim prawie 1 gram kokainy. Grudziądzanin sam zadzwonił na policję, ponieważ… rodzice nie chcieli go wypuścić z domu.
 
Do zdarzenia doszło we wtorek 6 marca ok. godz. 21:00. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań w centrum miasta. 
 
 
Gdy policjanci dotarli pod wskazany adres okazało się, że zgłaszającym interwencję policyjną jest 20-letni grudziądzanin. Mundurowym powiedział, że zadzwonił na numer alarmowy, bo rodzice nie chcą go wypuścić z domu. 
 
Od członków rodziny funkcjonariusze dowiedzieli się, że ich syn może mieć problem z środkami odurzającymi, dlatego chcieli go zatrzymać w domu. Policjanci, mając swoje podejrzenia, postanowili sprawdzić odzież 20-latka, co okazało się słuszną decyzją. 
 
 
W jednej ze skarpet, miał on bowiem schowane dwa woreczki strunowe z białą substancją. Wstępne badania wykazały, że jest to kokaina o wadze prawie 1 grama. Wobec powyższego 20-latek opuścił mieszkanie… z kajdankami na rękach i w asyście policjantów, którzy zawieźli go do komendy, gdzie spędził noc.
 
W czwartek 7 marca, grudziądzanin usłyszał zarzut posiadania środków narkotycznych. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje za to przestępstwo do 3 lat pozbawienia wolności.