joomla templates top joomla templates template joomla

Niemal w całym centrum Grudziądza "panuje półmrok". Policja wnioskuje o lepsze oświetlenie przejścia dla pieszych, na którym potrącono 18-latkę

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

18 – letnia piesza została potrącona przez samochód na ul. Legionów w Grudziądzu. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych. Mundurowi dotychczas zebrali w tej sprawie materiał dowodowy z miejsca zdarzenia. Śledczy będą wyjaśniać jakie były wszystkie okoliczności zdarzenia. Sprawa ostatecznie trafi do sądu.
 
 
W poniedziałek na ul. Legionów w Grudziądzu 44 – letni kierujący samochodem honda na oznaczonym przejściu dla pieszych potrącił 18 – kobietę. Ranna została przewieziona do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci z „drogówki” wraz z technikiem kryminalistyki. Stróże prawa zbierali i zabezpieczali materiał dowodowy.
 
 
Wykonano oględziny miejsca oraz sporządzono szkic, oględzinom poddano pojazd, ustalono świadków zdarzenia. Sprawdzono, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci będą teraz wyjaśniać jakie były okoliczności zdarzenia, żeby wskazać jego przyczynę. Sprawa ostatecznie trafi do sądu.
 
 
To już kolejne zdarzenie z udziałem osoby pieszej na ul. Legionów w Grudziądzu. Policjanci zgłosili do Zarządu Dróg Miejskiej w Grudziądzu wniosek o dodatkowe doświetlenie przejść na całej długości ul. Legionów. Mundurowi otrzymywali także sygnały w sprawie słabej widoczności na przejściach od mieszkańców.
 
Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas zbliżania się do przejść dla pieszych – do tego zobowiązują nas przepisy !!!