joomla templates top joomla templates template joomla

Nieprawidłowo zaparkowany pojazd? Zgłoszenie na Mapie Zagrożeń i w efekcie jedno odholowane auto, dwóch pouczonych kierowców, jeden wniosek o ukaranie do sądu

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Grudziądzcy policjanci za pomocą KMZB przyjęli zgłoszenie dotyczące nieprawidłowego parkowania na ul. Poprzecznej w Grudziądzu. Na miejsce skierowano patrol z „drogówki”. Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie i od razu przystąpili do interwencji. Dwóch pouczonych kierowców, jeden wniosek o ukaranie do sądu i jedno odholowane auto - to efekt działania policjantów w tym miejscu.
 
 
Policjant koordynator zajmujący się Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa w Grudziądzu codziennie sprawdza aplikacje. Funkcjonariusz niezwłocznie przekazuje do sprawdzenia i weryfikacji niepokojące informacje, które na mapę nanieśli mieszkańcy. Karta zgłoszenia, którą przygotowuje trafia do różnych wydziałów w jednostce w zależności od tego czego dotyczy problem.
 
 
Tym razem to policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego otrzymali od koordynatora informację dotyczącą nieprawidłowego parkowania na ul. Poprzecznej w Grudziądzu. Do sprawdzenia zgłoszenia wykorzystano policjantów, którzy w niedzielę (23.06.19) pełnili dodatkową służbę. W mieście pojawia się więcej patroli dzięki środkom jakie Prezydent Grudziądza przeznaczył na dodatkowe służby.
 
 
Na ul. Poprzecznej w Grudziądzu policjanci potwierdzili zgłoszenie. Trzy pojazdy we wskazanym miejscu parkowały pomimo zakazu. Funkcjonariusze od razu przystąpili do interwencji. Jedno z aut zostało usunięte z drogi, pozostali kierowcy pojawili się na miejscu więc sami mogli przeparkować swoje samochody. Niestety nie wszyscy potrafili przyznać się do swoich błędów. Młody kierowca bmw stwierdził, że po prostu nie miał gdzie zaparkować. Wkrótce 19-latek stanie przed sądem, gdyż tam policjanci skierują wniosek o jego ukaranie. Pozostali kierowcy zostali pouczeni.
 
 
 
Funkcjonariusze będą cyklicznie sprawdzać jak wygląda sytuacja na ul. Poprzecznej do czasu, aż problem nieprawidłowego parkowania przestanie tam istnieć. Na mapie pojawiają się też kolejne zgłoszenia mieszkańców dotyczące tego wykroczenia.