joomla templates top joomla templates template joomla

Notoryczny złodziej wpadł w ręce policjantów, kiedy kolejny raz próbował ukraść towar w sklepie. Wcześniej grudziądzki Sąd wystawił siedem nakazów doprowadzenia go do zakładu karnego za kradzieże

Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Grudziądzcy policjanci do zakładu karnego w Grudziądzu odstawili 47 – letniego grudziądzanina, który był poszukiwany do odbycia kary. Siedem nakazów doprowadzenia do zakładu karnego wydał w jego sprawie Sąd Rejonowy w Grudziądzu do wykroczeń kradzieży jakich się dopuścił. Notoryczny złodziej wpadł w ręce policjantów, bo po raz kolejny chciał wynieść towar ze sklepu nie płacąc.
 
 
W środę 6 lutego grudziądzcy policjanci interweniowali w jednym z miejscowych marketów, gdzie ochrona zatrzymała złodzieja. Mężczyzna zamierzał wynieść ze sklepu nie płacą dwa pojemniki z silikonem o wartości niecałych 60 złotych. 47 – latek trafił w ręce policjantów, a towar powrócił na półki sklepowe.
 
 
Funkcjonariusze jednak zatrzymali grudziądzanina, gdyż był on poszukiwany do odbycia kary za inne wykroczenia.  Sąd Rejonowy w Grudziądzu wydał w jego sprawie siedem nakazów doprowadzenia do zakładu karnego w związku z kradzieżami, których mężczyzna dopuścił się w 2018 roku.
 
Złodziej kradł w różnych sklepach i marketach najczęściej kosmetyki i artykuły drogeryjne. W sprawie popełnionych wykroczeń policjanci z Grudziądza skierowali do sądu kilkanaście wniosków o ukaranie mężczyzny. Obwiniony jednak lekceważył prawo i nie wykonywał wyroków, więc sąd zadecydował, że złodzieja należy umieścić w zakładzie karnym.
 
Teraz mężczyzna będzie miał czas na przemyślenie swojego zachowania.