joomla templates top joomla templates template joomla

Nowy radiowóz poświęcony przez ks. Prałata może już ścigać piratów drogowych. Kia Sportage z silnikiem benzynowym 1,6l o mocy 177KM trafiła do Grudziądza

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

Grudziądzka komenda otrzymała nowy radiowóz. Jest to Kia Sportage, która została kompleksowo przystosowana do służby. Całkowity koszt pojazdu to ponad 110 tyś. złotych.
 
 
We wtorek 12 listopada Komenda Miejska Policji w Grudziądzu otrzymała nowy radiowóz Kia Sportage z silnikiem benzynowym 1,6l o mocy 177KM. Całkowity koszt pojazdu to ponad 110tyś. złotych. Kwota obejmuje radiowóz już gotowy do działania i w pełni przystosowany do służby.
 
 
Środki na zakup pochodziły z budżetu państwa. Zostały przekazane przez Komendę Główną Policji, Gminę Grudziądz, Gminę Rogóźno i Stowarzyszenie Bezpieczny Rejon Grudziądzki.  
 
 
W uroczystym przekazaniu pojazdu udział wzięło kierownictwo grudziądzkiego garnizonu oraz władz w/w gmin. Radiowóz został również poświęcony przez ks. Prałata parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu- Stanisława Andrika. Pojazd na co dzień będzie pełnił służbę w III Rewirze Dzielnicowych.