joomla templates top joomla templates template joomla

Obchody Święta Policji w grudziądzkiej Komendzie. Komendant Miejskiej Policji w Grudziądzu insp. Marcin Zaleśkiewicz wręczył nominacje i awanse funkcjonariuszom grudziądzkiej komendy

info: UM/Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
W uroczystych obchodach Święta Policji, uczestniczył Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski, starosta powiatu grudziądzkiego Adam Olejnik oraz Sekretarz Miasta Andrzej Cherek.
 
Uroczysty apel w Komendzie Miejskiej Policji rozpoczęły przemówienia oraz podziękowania.
 

- Dzisiejszy dzień jest dla nas wyjątkowym świętem, na który czekamy cały rok. Jest to też święto obchodzone przez nas w wyjątkowych okolicznościach – z obostrzeniami jakie nigdy przez ponad sto lat nie miały miejsca. Tradycyjnie jest to podsumowanie

i ocena naszej służby przez mieszkańców czy lokalną społeczność. Jest to również okazja do awansów, wyróżnień, nagród które są motywatorem – mówił w trakcie uroczystości Komendant Miejskiej Policji w Grudziądzu.
 

- Mam zaszczyt w imieniu mieszkańców naszego miasta podziękować za Waszą służbę na rzecz Grudziądza. Służbę, którą prowadzicie w sposób profesjonalny, o czym świadczą m.in. dobre wyniki wykrywalności przestępstw. Dziękuję za tą codzienną współpracę również w imieniu miejskich służb czy instytucji – szczególnie Straży Miejskiej czy Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Ten trudny czas ostatnich miesięcy pokazał, że potrafimy dobrze współpracować na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta – podkreślał Prezydent Maciej Glamowski.

Następnie Komendant Miejskiej Policji w Grudziądzu insp. Marcin Zaleśkiewicz wręczył nominacje i awanse funkcjonariuszom grudziądzkiej komendy.