joomla templates top joomla templates template joomla

Niepokojące odgłosy dobiegające z piwnicy. Wyjątkowo głośny włamywacz? Sprawcę zatrzymano na gorącym uczynku

T.N/eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
3 miesiące- tyle decyzją Sądu Rejonowego w Grudziądzu ma spędzić w areszcie 48-letni mężczyzna, który jest podejrzany o usiłowanie kradzieży z włamaniem do pomieszczenia piwnicznego. Sprawcę na gorącym uczynku zatrzymali policjanci grudziądzkiej patrolówki.
 
Do zdarzenia doszło w piątek 29 września w jednym z bloków na osiedlu Lotnisko w Grudziądzu.
 
 
 
Dyżurnego grudziądzkiej policji zaalarmowała jedna z lokatorek mieszkająca na parterze budynku, która usłyszała niepokojące odgłosy dobiegające z piwnicy, krótko po północy.
 
Na miejsce został wysłany patrol policji. Funkcjonariusze sprawdzając piwnicę zauważyli zerwane skoble i otwarte 4 pomieszczenia piwniczne, z których nic nie zginęło. W jednym z nich policjanci znaleźli również mężczyznę, który usiłował się przed nimi ukryć. 

Po wylegitymowaniu okazał się nim 48-latek. 
 
Przy nim policjanci znaleźli również torbę z narzędziami. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Już na drugi dzień usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem do 4 pomieszczeń piwnicznych.
 
Na wniosek policjantów i prokuratora Sąd zastosował wobec 48-latka areszt na okres 3 miesięcy. Trwa dochodzenie w tej sprawie.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież