joomla templates top joomla templates template joomla

Ukradł z altany narzędzia i sprzęt elektrniczny. Mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa. Grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kryminalne

 
Policjanci odzyskali przedmioty pochodzące z kradzieży z włamaniem do domku letniskowego. 42-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego u którego je znaleziono został zatrzymany. Już usłyszał zarzut paserstwa.
 
W ubiegłym tygodniu 8 czerwca dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie, że w jednej z miejscowości pod Grudziądzem ktoś włamał się do domku letniskowego. Wysłani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że z altany zginęły narzędzia oraz sprzęt elektroniczny o wartości ponad 4500zł.
 
 
 
Funkcjonariusze przesłuchali pokrzywdzonego oraz przeprowadzili oględziny w toku których zabezpieczyli liczne ślady. Zebrany w krótkim czasie materiał dowodowy już następnego dnia pozwolił policjantom na wytypowanie 42-letniego mieszkańca powiatu grudziądzkiego, który mógł mieć związek ze zdarzeniem.
 
 
Kryminalni udali się do jego miejsca zamieszkania, ale mężczyzny nie zastali.
 
Policjanci za to w wyniku przeszukania, na jego posesji znaleźli rzeczy, które dzień wcześniej zostały skradzione. 42-latek został zatrzymany w poniedziałek 12 czerwca śledczy przedstawili mu zarzut paserstwa.
 
Za przestępstwo to kodeks karny przewiduje do 2 lat więzienia.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież